073-7576833

תקנון

תקנון שימוש באתר CBTEAMATHOME


ברוכים הבאים לאתר CBTEAMATHOME (להלן: האתר) האתר הוקם ומנוהל ע"י ד"ר לילך רחמים פסיכולוגית קלינית מומחית מדריכה ופסיכולוגית רפואית (להלן: מפעיל האתר).
השימוש באתר ובשירותים המוצעים בו, כפוף לתנאים המפורטים להלן. קרא בבקשה תנאים אלה בקפידה, שכן השימוש באתר ובתכניו מעיד על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלה. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא למטרת נוחות בלבד ומתייחס לשני המגדרים באופן שווה.


האתר מספק תכניות CBT באינטרנט לעזרה עצמית ו/או טיפול CBT מונחה/מודרך באינטרנט בליווי הדרכה בהתכתבות. התכניות המקוונות לעזרה עצמית באתר הינן ייעודיות וספציפיות. הן מיועדות לילדים ומתבגרים בעזרת הורים ולמבוגרים שמתמודדים עם קשיים ספציפיים: חרדה חברתית, התקפי חרדה, חרדת טיסה, טיקים ותסמונת טורט, טורדנות כפייתית, לחצים ומתחים, אנקומפרזיס, פחדים וחרדות אחרים וקשיים בוויסות רגשי. אם אתה סובל מדיכאון ושוקל לפגוע בעצמך פנה בבקשה מידית לחדר המיון הקרוב אליך. במקרה זה, אתר זה אינו מתאים לך.


במידה ואתה חווה מצוקה רגשית פנה למטפל מומחה ו/או רופא לשם אבחון ובדיקה רפואית, על מנת לשלול סיבות אורגניות ומחלות גופניות שיכולות לגרום לדוגמא למצבי רוח, חרדה, עצבנות, קשיי קשב וריכוז, התפרצויות כעס וכדו'.
עצם רכישת תכנית/סדנא מקוונת באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את תנאי והוראות תקנון זה, הבין אותם והסכים להם. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין האתר.
על ידי הרישום לתכנית מקוונת הנך מאשר כי גילך לפחות 18 שנים.

 


אחריות


התכנים שבאתר לרבות השאלונים להערכה עצמית, המאמרים והתכניות המקוונות לעזרה עצמית (ללא ליווי מקצועי בהתכתבות) אינם מהווים תחליף לאבחון וטיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי. אין להתייחס לתכניות המקוונות או לכל חומר אחר הכתוב באתר כייעוץ או טיפול פסיכולוגי. הבחירה בתכנית מקוונת באופן עצמאי ללא ליווי היא באחריותך וחלה עליך האחריות המלאה לפעולותיך ולתוצאותיהן. חלה עליך האחריות המלאה לשימוש באתר, לרבות התוצאות בעקבות השימוש בתכניות המקוונות ללא ליווי מקצועי. מפעיל האתר לא יישא באחריות מקצועית או אישית או כל אחריות אחרת כלפי המשתמשים בתכניות המקוונות לעזרה עצמית. לפני הרישום לתכנית מומלץ להיוועץ עם מפעיל האתר לגבי התאמתה של תכנית מקוונת לרמת המצוקה האישית ולחומרת הסימפטומים. הייעוץ יתקיים (בתשלום) פנים מול פנים ויכלול המלצות בכתב.

 

רישום


האתר מאפשר לך להירשם לתכנית ולהיעזר בה בצורה נוחה ודיסקרטית.
ניתן להירשם לתכנית אחת או יותר בו זמנית. עלות כל תכנית מפורטת בכל אחת מהתכניות.
מחיר התכנית הנקוב כולל מע"מ.


משך תקופת ההיעזרות בתכנית בודדת הינו שלושה חודשים. לאחר מכן, רישום מחדש לאותה התכנית קיים בשתי צורות:
1) להירשם מחדש למשך שלושה חודשים בעלות הזהה לעלות הרישום הראשוני.
2) להירשם לפרק זמן של חודש על פי המחיר הנקוב באתר.


מפעיל האתר שומר לעצמו את הזכות להפסיק את מכירת התכניות בכל עת, וכן לשלול זכות רישום ורכישה על פי שיקול דעתו ולהוסיף או לשנות את תנאי השימוש ללא כל הודעה מראש. לפיכך, באחריותו של הנרשם לבחון מעת לעת את תנאי השימוש.


לשם הרישום לתכניות תתבקש לפתוח חשבון אישי. בשלב זה, תתבקש למסור פרטים אישיים. הנך מתחייב לפתוח חשבון משתמש אחד בלבד ולא לפתוח חשבון משתמש עבור אדם אחר ללא הסכמתו. בכדי שנוכל ליצור עמך קשר למטרת ליווי הדרכה בהתכתבות (אם בחרת בכך ושלמת התמורה מראש) הנך מסכים: 1. לא לתת מידע כוזב על עצמך. 2. הנך מתחייב שגילך לפחות 18 שנים. במידה ולמפעיל האתר בסיס לחשד כי המידע שסיפקת הינו כוזב הוא שומר לעצמו את הזכות להפסיק לספק לך גישה לאתר ובמידה והנך נמצא בטיפול פרטני על-ידי מטפל מצוות האתר, על מתן מידע כוזב יחולו אותן הפעולות לרבות האפשרות לסיים את הטיפול ולהפנותך למטפל אחר מחוץ לצוות המטפלים באתר ואף לסרב להיענות לכל התקשרות עמך בעתיד. מפעיל האתר, נציגיו והפועלים מטעמו אינם אחראים לנזק שעשוי להיגרם לך במידה וצד שלישי חדר לחשבון האישי שלך ועשה בו שימוש בידיעתך או שלא בידיעתך.

 

החזרים וביטולים

 

ניתן לבטל את הרישום לתכנית באמצעות דואר אלקטרוני: cbteamathome@gmail.com. ביטול הרישום יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מנציגי האתר המאשר את הבקשה לביטול הרישום.
לא ניתן לבטל את הרישום לתכנית לאחר שבוצע התשלום.


מפעיל האתר מתחייב לספק את השימוש בתכנית עם ביצוע התשלום. לאחר ביצוע התשלום תקבל סיסמא אישית שתשמש אותך עבור תכנית מקוונת יחידה בלבד. הנך מתחייב לא להעביר סיסמא זו למשתמש אחר.
מפעיל האתר לא יישא באחריות לכל עיכוב, שיבוש ו/או אי אספקה, שנגרמה כתוצאה מאירועים וגורמים שאינם בשליטתו (לדוגמא, תשתית אינטרנט לא מתאימה, כוח עליון או תנאי מזג אויר וכדו').
בכל שאלה או בירור לגבי התכנית ניתן יהיה ליצור קשר עם נציגינו בכתובת cbteamathome@gmail.com.

 

אבטחת מידע ופרטיות

 

המידע האישי שלך משמש על מנת לספק את השירותים המבוקשים. הפרטיות שלך מאוד חשובה לנו. אנו מקבלים ממך פרטים אישיים ברישום לתכנית. במידה ואתה בוחר בתכנית לעזרה עצמית בליווי הדרכה בהתכתבות, אנו מקבלים ממך גם מידע אישי באמצעות הטבלאות והשאלונים שאתה שולח אלינו ומידע אחר אותו אתה בוחר לחלוק עמנו. המידע שהנך חולק עמנו נמצא במערכת אישית מאובטחת ואנו משתמשים בו אך ורק למטרת ההתקשרות בינינו. מידע אישי זה לא ייחשף, לא יועבר לאף גורם ולא ייעשה בו שימוש. מפעיל האתר מתחייב לעשות כמיטב יכולתו ולפעול על פי החוק וכללי האתיקה המקצועיים על מנת לשמור על הפרטיות של המשתמשים באתר.
מפעיל האתר נוקט בכל אמצעי מקובל על מנת לשמור על סודיותך ככל שניתן.

מפעיל האתר מתחייב לא להעביר את פרטי האשראי לצד ג'. 


בלחיצה על כפתור "שלח" יש משום הסכמה למפעיל האתר בלבד לשלוח לך מידע על מאמרים, סדנאות או תכניות מקוונות נוספות של CBTEAMATHOME. באם תחפוץ להסיר בכל עת את פרטיך האישיים מרשימת התפוצה של CBTEAMATHOME תוכל לכתוב למייל שלנו: cbteamathome@gmail.com.


מפעיל האתר יעשה כמיטב יכולתו על מנת להגן על מערכות המחשוב מפני פריצות. יחד עם זאת, אין מפעיל האתר יכול להבטיח חסינות מוחלטת מפני פריצות למערכת לרבות חשיפת מידע והפצתו בעקבות פריצות למערכת. אם חרף אמצעי האבטחה שנוקט מפעיל האתר, יעה בצד שלישי לחדור למערכת המידע באתר, לא תהיה למשתמש, או למי מטעמו כל דרישה או טענה כלפי מפעיל האתר, נציגיו ועובדים אחרים מטעמו.


הנך מתחייב שלא למסור כל מידע אישי כוזב, או ליצור חשבון אישי לאדם אחר ללא הסכמתו ולא ליצור יותר מחשבון אישי יחיד בלבד.

 


קניין רוחני

 

כל זכויות הקניין הרוחני באתר זה הינן רכושה הבלעדי של מפעיל האתר. CBTEAMATHOME הינו רשום "כסימן מסחר" כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע מן האתר, אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה מראש ובכתב מטעם מפעילת האתר.


האתר מוגבל לשימוש אישי, ואין לעשות בו כל שימוש מסחרי ללא הרשאה מפורשת בכתב ממפעיל האתר. על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, או למכור פריט מפריטי המידע, התכנים, התוכנה או השירותים שמקורם באתר.


הנך מתחייב שלא להשתמש בשם המסחרי של האתר או שמות שמהווים נגזרת דומה ומבלבלים בקרבתם לסימן המסחר של האתר. הנך מתחייב שלא להעתיק, לשכפל או ליצור תכניות מקוונות לעזרה עצמית באמצעות וידאו ולהעתיק או לשכפל את הדמויות המצוירות, סרטי הווידאו ואת האיורים שנרכשו על-ידי מפעיל האתר ומהווים קניין רוחני של מפעיל האתר ללא הסכמתו בכתב.

 

 

טיפול מקצועי


האתר מאפשר גם קבלת טיפול מקצועי פנים מול פנים המתנהל בקליניקה או באמצעות Skype. המטפלים בצוות CBTEAMATHOME הינם מטפלים מומחים בCBT. קורות החיים בהם פירוט הניסיון המקצועי תחומי ההתמחות והניסיון של המטפלים מוצגים להתרשמותך באתר. הפנייה למטפל נעשית באמצעות כתובת המייל של האתר. יש לציין את שם המטפל והוא או היא יצרו אתך קשר באמצעות הטלפון או המייל שלך. במידה והמטפל אינו פנוי, ניתן יהיה להיכנס לתור המתנה קצר או שנציגנו יעזרו לך בבחירה של מטפל מתאים מתוך הצוות שכן יוכל לעמוד לרשותך תוך פרק זמן קצר.

 


אחריות

 

בטיפול מקצועי פנים מול פנים האחריות המקצועית חלה על פי חוק על המטפל. המטפל שומר על סודיותך ופרטיותך ומחויב להעניק לך טיפול מקצועי בהתאם להכשרתו. האחריות המקצועית חלה בטיפול זה על המטפל בלבד.
מפעיל האתר מתחייב לפעול לבחינת מהימנותו והתאמתו של המטפל לבעיה הספציפית שלך. מפעיל האתר לא יישא באחריות מקצועית או כל אחריות אחרת לטיפול שנעשה בדרך של התקשרות ישירה עם מטפל מצוות האתר.
מפעיל האתר לא יישא באחריות מקצועית או אישית לרמתו או יעילותו של טיפול פרטני שניתן על-ידי מטפל מצוות האתר. האחריות המקצועית חלה בטיפול פרטני על המטפל בלבד. במידה ואינך מרוצה מהטיפול בבעיה שלך מפעיל האתר יוכל לחשוב אתך ולהמליץ לך על מטפל אחר מתוך צוות המטפלים באתר או להפנותך לגורם טיפולי אחר. ייעוץ זה יהיה כרוך בתשלום.

מפעיל האתר לא יישא באחריות על נזקים הנובעים מסיבות רפואיות, משפטיות, תביעות רשלנות, פיצויים בגין סבל וכאב, פגיעה בהכנסה או נזק כספי הנגרם במהלך טיפול אישי עם מטפלים באתר.
מערכת היחסים שלך עם המטפל והאחריות המקצועית של המטפל הינה בינך לבין המטפל בלבד. מפעיל האתר אינו המעסיק של המטפלים ואין לו כל יחסי עובד מעביד איתם, או שליטה על אופן ההתנהלות שלהם ועל מקצועיותם.

 


דין וסמכות שיפוט

 

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל אי הסכמה הנובעת ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ובהתאם לכללי האתיקה המקצועית. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע לשימוש באתר יהיה בבתי המשפט המוסמכים בישראל באזור תל-אביב בלבד. אם וככל שיקבע בית משפט מוסמך כי הוראה מהוראות תנאי שימוש אלה הינה בלתי חוקית ו/או בלתי תקפה, לא יבטל הדבר את יתר הוראות תנאי שימוש אלה ו/או את חלקי אותה הוראה שבוטלה ו/או צומצמה על ידי הערכאה המשפטית.
מילות סיכום
אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך שירות יעיל ולשמור על פרטיותך, אך איננו יכולים להבטיח שגורם שלישי לא יוכל לפרוץ למערכת שלנו. הנך משחרר את האתר, מפעיל האתר, את הנציגים שלנו, הסוכנויות שעובדות אתנו מאחריות לנזקים וטענות שיש לך כלפי צד שלישי שכזה.

 

 

תשלום עבור התמורה

 

תשלום עבור השימוש בתכניות המקוונות לעזרה עצמית נועד עבור פיתוח האתר והתכנות, השירות באתר וההדרכה ואדמיניסטרציה. התמורה עבור התכניות והטיפול המקצועי עם מטפלים השייכים לצוות CBTEAMATHOME רשומה באתר ומפעיל האתר שומר על האפשרות לעדכן את המחירים מפעם לפעם. התשלום נערך באמצעות כרטיס אשראי. כאשר הנך מוסר את מספר כרטיס האשראי שלך הנך מאשר למפעיל האתר לחייב את כרטיס האשראי שלך בתמורה לתכנית המקוונת שרכשת ובתמורה לטיפול מקצועי פנים מול פנים עם מטפל ששייך לצוות שלנו. התשלום אינו מתבצע מול המטפל אלא באתר עצמו. בדרך זו האתר מבטיח מערכת סליקה בטוחה ומאובטחת עבורך. יחד עם זאת, מערכת היחסים שלך עם המטפל והאחריות המקצועית של המטפל הינה בינך לבין המטפל בלבד. מפעיל האתר אינו המעסיק של המטפלים ואין לו כל יחסי עובד מעביד איתם, או שליטה על אופן ההתנהלות שלהם ועל מקצועיותם.


CBTEAMATHOME הינו רשום "כסימן מסחר" כל הזכויות שמורות. מפעיל האתר מאפשר לך להיעזר בתכניות בלבד. בכפוף להסכם זה, מפעיל האתר אינו מתיר לך להפיץ, למכור, להשכיר, או לאפשר כניסה לצד שלישי, לשכפל ולהעתיק את התוכנה, את התכניות לעזרה עצמית, את הרעיון לעזרה עצמית בעזרת תכניות מקוונות בעזרת וידאו וקטעי שמע ואת הרעיונות לדמויות המצוירות ואת הטפסים, התמונות והתכן, לתרגם או לשנות את התכן או/ו את התכנה.

 


מובהר בזאת כי רק האמור בתקנון זה יחייב את מפעיל האתר.

 

הסכם זה נוסח בתאריך 11.2.2018 ונחשב אקטואלי מיום זה.

לקבלת מידע או לקביעת פגישת טיפול או התייעצות, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם‏

לילך
רחמים
CBTeamAtHome
פסיכולוגיה
גנסין 22
גבעתיים
, גוש דן
ישראל
+972 73 7576833