להתגבר על התקפי חרדה

להתגבר על התקפי חרדה

תוכנת טיפול CBT חכמה (S-CBT). ב S-CBT יש 14 שלבים בהם לומדים ומתאמנים בשיטות CBT בעזרת סרטונים, טקסטים מאוירים, טפסים דיגיטליים וקטעי שמע. לבחירתך: מסלול S-CBT או מסלול S-CBT פלוס שבו מלווה אותך מטפלת אישית לצד השימוש ב S-CBT.
S-CBT פותחה עבור מבוגרים שסובלים מהתקפי חרדה.
במשך שלושה חודשים, לומדים על חרדה ומתאמנים בשיטות CBT שעוזרות לשפר חרדה. מפתחים מודעות, ומשנים חשיבה והרגלי התנהגות. מקבלים הזדמנות להתמודד ולעבוד איתנו על מה שקשה לך, וכך לשפר את איכות חייך. לבחירתך: מסלול S-CBT או מסלול S-CBT פלוס שבו מלווה אותך מטפלת אישית לצד השימוש ב S-CBT. המטפל/ת שמלווה אותך בתהליך שאת/ה עושה עם S-CBT עוקב/ת אחר ההתקדמות שלך ועוזר/ת לך להתמודד ולהשתפר.
CBTספר מאת ד"ר לילך רחמים- לגלות את הגן הנעלם ילדים בטיפול


שאלות נפוצות


למי מיועדת תוכנת טיפול CBT חכמות (S-CBT) לעבודה עצמית בליווי מטפל/ת אישית? 

S-CBT פותחה עבור מבוגרים מגיל 18.

למה לבחור ב S-CBT ולא בטיפול בקליניקה?
אם הייתם נפגשים עם פסיכולוגית, הפסיכולוגית הייתה מסבירה לכם על הבעיה ומלמדת אתכם שיטות שעוזרות להרגיש יותר טוב.
את כל זה אפשר לעשות בעזרת תוכנת טיפול חכמה (S-CBT) שצוות המומחים שלנו יצר עבורכם. ללא תורי המתנה, פקקים והוצאות כספיות מכבידות. 
מחקרים רבים הראו ש  S-CBT עוזרת כמו טיפול פנים אל פנים.
עם תוכנות הטיפול החכמות (S-CBT)  אתם מתאמנים בשיטות שעוזרות לנהל את המחשבות, הרגשות והתגובות ולהרגיש יותר טוב. 
היתרון שלנו הוא שאצלנו מטפלת אישית מלווה אתכם אונליין לצד השימוש בתוכנת הטיפול החכמה, ובמסלול S-CBT פלוס, אתם מקבלים גם טיפול עם מטפלת אישית בזום.
 
למי S-CBT לא מתאימה?

אם את/ה סובל/ת מסימפטומים חמורים שמפריעים לתפקוד היום־יומי החברתי, המשפחתי, הלימודי והתעסוקתי. אם את/ה מרגיש/ה דיכאון וסובל/ת מקשיי שינה חמורים וירידה משמעותית במשקל. במצבים אלה מומלץ לפנות לטיפול פנים אל פנים.  

האם יש קשר עם מטפל/ת בזמן השימוש ב S-CBT?

כן, בשלושת החודשים שבמהלכם תעבדו עם S-CBT באופן עצמאי, מטפל/ת אישי תלווה אתכם בהתכתבות. 

בשלושת החודשים שבמהלכם תעבדו עם S-CBT פלוס יעמדו לרשותכם שלוש שעות טיפול עם פסיכולוג/ית שמלווה אתכם באופן אישי בZOOM.

אנחנו איתכם לתמוך בכם וללוות אתכם בתהליך החשוב שאתם עושים.

כמה עולה טיפול בעזרת S-CBT ?

S-CBT באופן עצמאי נמשך שלושה חודשים ועולה 702 שקלים בלבד.  S-CBT פלוס נמשך שלושה חודשים ועולה 2052 שקלים. בתוכנית S-CBT פלוס, לאורך הטיפול מלווה אתכם מטפל/ת אישית במפגשי זום. המטפל/ת עוקב/ת אחר ההתקדמות שלכם והעבודה החשובה שאתם עושים בעזרת S-CBT. 

איך אני יכול/ה להיות בטוח/ה ש S-CBT מתאימה לי?

לפעמים יש בעיות שלא מתאימות ל S-CBT. לפני שמתחילים, עלינו להכיר אותך יותר וללמוד עוד עליך כדי לקבוע אם זה הזמן המתאים לעבוד ב S-CBT. התייעצו איתנו לפני שאתם נרשמים. שאלון שישלח אליך ושיחה טלפונית שבה תשיב/י על שאלות, תעזור לך לקבל החלטה זו. אנחנו ממליצים לקבוע פגישת הערכה (אינטייק) שעוזרת לבחור את ה S-CBT שמתאימה לך. 

כמה זמן צריך לעבוד עד שרואים שיפור?

S-CBT נועדה ללמד אותך איך לנהל את הקשיים שאת/ה מרגיש/ה. בעוד שמשך התוכנית הוא שלושה חודשים, יש מי שעובד מהר יותר ויש מי שעובד לאט יותר. קצב ההתקדמות שלך תלוי במחויבות שלך לעבוד מדי יום ולתרגל את השיטות והכלים.

כמה זמן עלי להקדיש ל S-CBT?

הקדישו לכל שלב  45 דקות . בנוסף, הקדישו 20–30  דקות לאימון יום־יומי. כשמתאמנים, משתפרים.

איך נרשמים?
  • דקלה

    תכנית מצוינת שנותנת הרבה כלים שונים להתמודדות עם חרדות. נרשמתי אליה במקביל לטיפול פנים אל פנים סביב התקפי חרדה קשים. התכנית מספקת הסברים ברורים, דוגמאות וטכניקות להתמודדות עם חרדה ביום יום. בכל שלב יש שילוב של קריאה, מילוי שאלונים/ דפי מעקב, ותרגול של מיינדפולנס/ מדיטציה בעזרת סרטוני וידיאו. הופתעתי לגלות כמה מילוי טפסי המעקב עזר לי להבין מה עובר עליי ולראות את ההתקדמות שלי בטיפול. האפשרות לחזור ולקרוא חומרים, ההסברים הפיזיולוגיים, של התסמינים, התרגול היומיומי וההאזנה לקטעי מדיטציה על פי הצורך, בבית או בכל מקום אחר, היו נהדרים והביאו אותי למקום הרבה יותר טוב נפשית ופיזית. ממליצה בחום לכל מי שסובל מחרדה!