להילחם באוסידון

להילחם באוסידון

תוכנת טיפול CBT חכמה (S-CBT). ב S-CBT יש 14 שלבים בהם לומדים ומתאמנים בשיטות CBT שעוזרות להתמודד עם טורדנות כפייתית ולשפר אותה בעזרת סרטונים, טקסטים מאוירים, התקשרות דיגיטלית עם המטפל/ת וקטעי שמע. לבחירתך: מסלול S-CBT או מסלול S-CBT פלוס שבו מלווה אותך מטפלת אישית לצד השימוש ב S-CBT.

S-CBT פותחה עבור מבוגרים שאובחנו עם OCD או סובלים ממחשבות טורדניות (אובססיות) והתנהגות כפייתית.
במשך שלושה חודשים, לומדים על טורדנות כפייתית ומתאמנים בשיטות CBT שעוזרות לנהל את הטורדנות הכפייתית. מפתחים מודעות, ומשנים חשיבה והרגלי התנהגות. מקבלים הזדמנות להתמודד ולעבוד איתנו על מה שקשה לך, וכך לשפר את איכות חייך. לבחירתך: מסלול S-CBT או מסלול S-CBT פלוס שבו מלווה אותך מטפלת אישית לצד השימוש ב S-CBT. המטפל/ת שמלווה אותך בתהליך שאת/ה עושה עם S-CBT עוקב/ת אחר ההתקדמות שלך ועוזר/ת לך להתמודד ולהשתפר.


שאלות נפוצות


למי מיועדת תוכנת טיפול CBT חכמות (S-CBT) לעבודה עצמית בליווי מטפל/ת אישית? 

S-CBT פותחה עבור מבוגרים מגיל 18.

למה לבחור ב S-CBT ולא בטיפול בקליניקה?
אם הייתם נפגשים עם פסיכולוגית, הפסיכולוגית הייתה מסבירה לכם על הבעיה ומלמדת אתכם שיטות שעוזרות להרגיש יותר טוב.
את כל זה אפשר לעשות בעזרת תוכנת טיפול חכמה (S-CBT) שצוות המומחים שלנו יצר עבורכם. ללא תורי המתנה, פקקים והוצאות כספיות מכבידות. 
מחקרים רבים הראו ש  S-CBT עוזרת כמו טיפול פנים אל פנים.
עם תוכנות הטיפול החכמות (S-CBT)  אתם מתאמנים בשיטות שעוזרות לנהל את המחשבות, הרגשות והתגובות ולהרגיש יותר טוב. 
היתרון שלנו הוא שאצלנו מטפלת אישית מלווה אתכם אונליין לצד השימוש בתוכנת הטיפול החכמה, ובמסלול S-CBT פלוס, אתם מקבלים גם טיפול עם מטפלת אישית בזום.
 
למי S-CBT לא מתאימה?

אם את/ה סובל/ת מסימפטומים חמורים שמפריעים לתפקוד היום־יומי החברתי, המשפחתי, הלימודי והתעסוקתי. אם את/ה מרגיש/ה דיכאון וסובל/ת מקשיי שינה חמורים וירידה משמעותית במשקל. במצבים אלה מומלץ לפנות לטיפול פנים אל פנים.  

האם יש קשר עם מטפל/ת בזמן השימוש ב S-CBT?

כן, בשלושת החודשים שבמהלכם תעבדו עם S-CBT באופן עצמאי, מטפל/ת אישי תלווה אתכם בהתכתבות. 

בשלושת החודשים שבמהלכם תעבדו עם S-CBT פלוס יעמדו לרשותכם שלוש שעות טיפול עם פסיכולוג/ית שמלווה אתכם באופן אישי בZOOM.

אנחנו איתכם לתמוך בכם וללוות אתכם בתהליך החשוב שאתם עושים.

כמה עולה טיפול בעזרת S-CBT ?

S-CBT באופן עצמאי נמשך שלושה חודשים ועולה 702 שקלים בלבד.  S-CBT פלוס נמשך שלושה חודשים ועולה 2052 שקלים. בתוכנית S-CBT פלוס, לאורך הטיפול מלווה אתכם מטפל/ת אישית במפגשי זום. המטפל/ת עוקב/ת אחר ההתקדמות שלכם והעבודה החשובה שאתם עושים בעזרת S-CBT. 

איך אני יכול/ה להיות בטוח/ה ש S-CBT מתאימה לי?

לפעמים יש בעיות שלא מתאימות ל S-CBT. לפני שמתחילים, עלינו להכיר אותך יותר וללמוד עוד עליך כדי לקבוע אם זה הזמן המתאים לעבוד ב S-CBT. התייעצו איתנו לפני שאתם נרשמים. שאלון שישלח אליך ושיחה טלפונית שבה תשיב/י על שאלות, תעזור לך לקבל החלטה זו. אנחנו ממליצים לקבוע פגישת הערכה (אינטייק) שעוזרת לבחור את ה S-CBT שמתאימה לך. 

כמה זמן צריך לעבוד עד שרואים שיפור?

S-CBT נועדה ללמד אותך איך לנהל את הקשיים שאת/ה מרגיש/ה. בעוד שמשך התוכנית הוא שלושה חודשים, יש מי שעובד מהר יותר ויש מי שעובד לאט יותר. קצב ההתקדמות שלך תלוי במחויבות שלך לעבוד מדי יום ולתרגל את השיטות והכלים.

כמה זמן עלי להקדיש ל S-CBT?

הקדישו לכל שלב  45 דקות . בנוסף, הקדישו 20–30  דקות לאימון יום־יומי. כשמתאמנים, משתפרים.

איך נרשמים?
  • פסיכולוגית קלינית שנעזרת בתוכנית בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים

    כפסיכולוגית קלינית שמטפלת ב-CBT בהפרעות חרדה ו-OCD שמחתי מאד למצוא תוכנית טיפול אינטרנטית בשפה העברית, נגישה וברמה מקצועית גבוהה. בעבודה עם מטופלים, בעיקר בני נוער, התוכנית מסייעת לי במהלך הטיפול, מאפשרת הנגשה של הטיפול והתכנים והפחתה של רתיעה והתנגדות לטיפול. הסרטונים והקומיקסים חביבים על המטופלים הצעירים (ואף מבוגרים) ומסייעים מאד "לנרמל" את חווייתם. הרמה המקצועית גבוהה והשימוש בטכניקות אינטגרטיבי ונגיש. ניתן באמצעות התוכנית גם לשלב את ההורים. דנה פולק אורן.