073-7576833
חרדה חברתית

חרדה חברתית ושיפור הערכה עצמית


CBT לעזרה עצמית: יחידות לעבודה עצמאית הכוללות מידע פסיכולוגי, שיטות וכלים, סרטונים, אנימציה, קטעי שמע, דפי מידע ודפי עבודה
CBT לעזרה עצמית בליווי מטפל: פגישת אבחון בקליניקה, תכנית CBT לעזרה עצמית, 2 פגישות עם מטפל מומחה באינטרנט או בקליניקה וליווי שבועי באתר בין הפגישות

להתמודד עם חרדה חברתית ולשפר הערכה עצמית בעזרת CBT באינטרנט 

 

  • רוב האנשים חוו ביישנות או דאגה לפני ובמהלך מפגש חברתי, מסיבה, הצגה או הרצאה בפני קהל.
  • אנשים עם חרדה חברתית (פוביה חברתית) מוטרדים ומודאגים מאוד במצבים חברתיים שבהם הם מצויים במרכז תשומת הלב. הם חוששים להביך את עצמם בפומבי, מודאגים מפני ביקורת, לעג או דחייה.
  • דאגה זו מתגברת לקראת מצבים חברתיים ועלולה לעורר תחושות גופניות לא נעימות כמו כאב בטן, תכיפות במתן שתן, הזעה, רעד ועוד.
  • ישנם אנשים שחוששים ממצבים מסוימים כמו לדבר בפני אנשים בעוד אצל אחרים החרדה והדאגות נרחבות ומופיעות במצבים חברתיים שונים, והם ישקיעו מאמץ רב להימנע מהם או להגן על עצמם במצבים הללו.
  • חרדה חברתית והערכה עצמית נמוכה עשויים להפריע בצורה משמעותית להתפתחות חברתית, אקדמית, מקצועית וזוגית, ולפגוע בתחושת הרווחה הנפשית ובאיכות החיים. אנשים עם חרדה חברתית והערכה עצמית נמוכה עשויים להחמיץ הזדמנויות חברתיות, אקדמיות, זוגיות ומקצועיות ומדווחים על פגיעה בתחושת הרווחה הנפשית ובאיכות החיים.

 

התכנית CBT באינטרנט "להתגבר על חרדה חברתית ולשפר הערכה עצמית" של CBTEAMATHOME מבוססת על הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי (CBT), הטיפול המומלץ ביותר לאנשים עם חרדה חברתית ומיועדת למתבגרים ומבוגרים עם חרדה חברתית.

 

התכנית מדריכה שלב אחר שלב כיצד להתגבר על חרדה חברתית בעזרת ידע, שיטות וכלים שמונגשים בצורה ידידותית וחווייתית, מלווים באיורים ותמונות ומשובצים בקטעי ווידאו ושמע לנוחיותך.

 

תכנית CBT לעזרה עצמית כוללת

  • 11 יחידות שכוללות מידע ושיטות המועברות באמצעות סרטונים וקטעי שמע
  • שאלונים
  • טבלאות תרגול ומעקב
  • דפי מידע
  • דפי עבודה 

הירשמו כבר היום, התחילו להרגיש טוב ועזרו לעצמכם להתגבר על חרדה חברתית ולשפר הערכה עצמית. 

 

ההחלטה אם לבחור ב-CBT לעזרה עצמית או בטיפול CBT פנים אל פנים צריכה להתבסס על חומרת המצוקה. אם החרדה והפחדים הם קשים ותכופים, אם הם גורמים לאובדן תיאבון, ירידה במשקל ולהפרעה בתפקוד, אם סימפטומים של חרדה מתמשכים וחמורים באופן המפריע לתפקוד, או אם חווים שינויים מתמשכים במצב הרוח (עצבנות או עצב), במיוחד אם הם מלווים בפגיעה באכילה, פגיעה עצמית או פגיעה בשינה, מומלץ לפנות לטיפול פנים אל פנים.

 

שאלון הערכה עצמית לחרדה (פוביה) חברתית  

השאלון הבא נועד להתרשמותכם והוא אינו נועד לקביעת אבחנה. אבחנה ניתנת באמצעות הערכה פנים מול פנים עם פסיכולוג קליני או פסיכיאטר. 

סמנו בבקשה את התשובה שמתארת להערכתכם את התנהגותכם, מחשבותיכם ודאגותיכם: 
CBT לעזרה עצמית: יחידות לעבודה עצמאית הכוללות מידע פסיכולוגי, שיטות וכלים, סרטונים, אנימציה, קטעי שמע, דפי מידע ודפי עבודה
CBT לעזרה עצמית בליווי מטפל: פגישת אבחון בקליניקה, תכנית CBT לעזרה עצמית, 2 פגישות עם מטפל מומחה באינטרנט או בקליניקה וליווי שבועי באתר בין הפגישות

אתר זה מאובטח בטכנולוגיית SSL ובתקן PCI LEVEL 1

אנו מקבלים סוגים שונים של כרטיסי אשראי
לקבלת מידע או לקביעת פגישת טיפול או התייעצות, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם‏

לילך
רחמים
CBTeamAtHome
פסיכולוגיה
גנסין 22
גבעתיים
, גוש דן
ישראל
+972 73 7576833