03-5230383
חרדה חברתית

תוכנית CBT לחרדה חברתית


ערכת CBT מקוונת לעזרה עצמית שבנויה מסדרת יחידות המועברות באמצעות טקסט, סרטוני וידאו, קטעי שמע, ואנימציה, וכוללת מידע פסיכולוגי, שיטות וכלים, ודפי תרגול
ערכת CBT מקוונת לעזרה עצמית בליווי מטפל. לפני רכישת הערכה, יש לקבוע פגישת אבחון מקוונת או בקליניקה. לאחר הערכה תותאם עבורך תכנית טיפול או ערכת CBT מקוונת לעזרה עצמית בליווי פגישות מקוונות או בקליניקה עם מטפל מומחה וגם ליווי בהתכתבות

להתמודד עם חרדה חברתית ולשפר הערכה עצמית בעזרת תוכנית CBT און־ליין

 

 • רוב האנשים חוו ביישנות או דאגה לפני ובמהלך מפגש חברתי, מסיבה, הצגה או הרצאה בפני קהל.
 • אנשים עם חרדה חברתית (פוביה חברתית) מוטרדים ומודאגים מאוד במצבים חברתיים שבהם הם מצויים במרכז תשומת הלב. הם חוששים להביך את עצמם בפומבי, מודאגים מפני ביקורת, לעג או דחייה.
 • דאגה זו מתגברת לקראת מצבים חברתיים ועלולה לעורר תחושות גופניות לא נעימות כמו כאב בטן, תכיפות במתן שתן, הזעה, רעד ועוד.
 • ישנם אנשים שחוששים ממצבים מסוימים כמו לדבר בפני אנשים בעוד אצל אחרים החרדה והדאגות נרחבות ומופיעות במצבים חברתיים שונים, והם ישקיעו מאמץ רב להימנע מהם או להגן על עצמם במצבים הללו.
 • חרדה חברתית והערכה עצמית נמוכה עשויים להפריע בצורה משמעותית להתפתחות חברתית, אקדמית, מקצועית וזוגית, ולפגוע בתחושת הרווחה הנפשית ובאיכות החיים. אנשים עם חרדה חברתית והערכה עצמית נמוכה עשויים להחמיץ הזדמנויות חברתיות, אקדמיות, זוגיות ומקצועיות ומדווחים על פגיעה בתחושת הרווחה הנפשית ובאיכות החיים.

 

התוכנית CBT באינטרנט "להתגבר על חרדה חברתית ולשפר הערכה עצמית" של CBTEAMATHOME מבוססת על הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי (CBT), הטיפול המומלץ ביותר לאנשים עם חרדה חברתית ומיועדת למתבגרים ומבוגרים עם חרדה חברתית.

 

התוכנית עוזרת להתגבר על חרדה חברתית ולשפר דימוי עצמי. 

 

תוכנית CBT לעזרה עצמית כוללת11 יחידות המונגשות בצורה חווייתית וכוללות שיטות CBT המועברות באמצעות סרטונים, טקסט מאוייר וקטעי שמע.

 • שאלונים
 • טבלאות תרגול ומעקב
 • דפי מידע
 • דפי עבודה 

איך נרשמים? לקבלת מידע נוסף לגבי רישום וצעדים ראשונים באתר שלנו לחצו על הקישור:  http://bit.ly/2PDLkGL

יש לעבור פגישת הערכה שמתבצעת ביישום וידאו או בקליניקה לפני ההרשמה לתוכנית לשם ייעוץ ובדיקת התאמה לתוכנית און־ליין. 

לאחר ההרשמה ניתן להשתמש בתוכנית במשך שלושה חודשים. לאחר תקופה זו יש להירשם שוב לאותה התוכנית באחת משתי הצורות הבאות:
1) להירשם שוב למשך שלושה חודשים בעלות זהה לעלות הרישום הראשוני.
2) להירשם לפרק זמן של חודש על פי המחיר הנקוב באתר.  

 

יש לעבור הערכה רפואית על מנת לשלול סיבות רפואיות לסימנים ההתנהגותיים והרגשיים. 

ההחלטה אם לבחור בתוכנית עזרה עצמית או בטיפול CBT בקליניקה צריכה להתבסס על חומרת המצוקה.

יש לפנות לטיפול בקליניקה:

 • אם הינך חווה חרדה ופחדים קשים ותכופים הגורמים לאובדן תיאבון ולירידה או לעלייה במשקל. 
 • אם הינך חווה סימפטומים של החרדה מתמשכים וחמורים באופן המפריע לתפקוד היומיומי, להשתתפות בפעילויות חברתיות, תעסוקתיות או לימודיות.
 • אם הינך חווה שינויים מתמשכים במצב הרוח (עצבנות או עצב), במיוחד אם הם מלווים בפגיעה באכילה או בשינה ובמחשבות וכוונות לפגיעה עצמית.ערכת CBT מקוונת לעזרה עצמית שבנויה מסדרת יחידות המועברות באמצעות טקסט, סרטוני וידאו, קטעי שמע, ואנימציה, וכוללת מידע פסיכולוגי, שיטות וכלים, ודפי תרגול
ערכת CBT מקוונת לעזרה עצמית בליווי מטפל. לפני רכישת הערכה, יש לקבוע פגישת אבחון מקוונת או בקליניקה. לאחר הערכה תותאם עבורך תכנית טיפול או ערכת CBT מקוונת לעזרה עצמית בליווי פגישות מקוונות או בקליניקה עם מטפל מומחה וגם ליווי בהתכתבות

אתר זה מאובטח בטכנולוגיית SSL ובתקן PCI LEVEL 1

אנו מקבלים סוגים שונים של כרטיסי אשראי
לקבלת מידע או לקביעת פגישת טיפול או התייעצות, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם‏

לילך
רחמים
CBTeamAtHome
פסיכולוגיה
גנסין 22
גבעתיים
, גוש דן
ישראל
+ 3 5230383